Cizí jazyky na naší škole vyučujeme již od prvního ročníku. Podle zájmu žáků je možno u nás studovat od počátku jak angličtinu, tak i v případě přiměřeného zájmu němčinu.

Angličtina

Výuka angličtiny probíhá v souladu se Školním vzdělávacím programem pro základní vzdělávání Od hraní k učení a vyučuje se na naší škole od prvního ročníku.  Anglický jazyk se v prvních ročnících učí již tři roky a učí se jej všichni noví prvňáčci.  V prvních dvou ročnících je časová dotace dvě hodiny týdně, od třetího ročníku vyučujeme tři hodiny týdně.

Angličtinu vyučují Mgr. Eva Adámková, Mgr. Veronika Bořutová, Mgr. Kateřina Platzerová, Mgr. Michaela Matoušová, Mgr. Olga Opatřilová, Mgr. Lucie Vrbová a Mgr. Pavel Dašek. V případě zájmu organizujeme každý druhý rok zájezd do Anglie.

Německý jazyk

Vyučující: Mgr. Irena Šalamounová a Mgr. Barbora Trnková. Německý jazyk se vyučuje od 6. do 9. ročníku tři hodiny týdně. V případě zájmu jsme připraveni otevírat   německé  jazykové skupiny i od první třídy. V tomto školním roce jsou od  7. ročníku zařazeny ještě  dvě hodiny volitelného předmětu Německý jazyk.
Součástí výuky jsou každoroční zájezdy do Rakouska a do Německa.

Ruský jazyk

Na škole se vyučuje od sedmého ročníku volitelný předmět Ruský jazyk. Časová dotace je dvě hodiny týdně. Ruský jazyk vyučuje Mgr. Irena Šalamounová.