Dnes je neděle 17.12.2017

Výzva 56

Na naší škole v období 1.7.2015 až 31.12.2015 probíhala realizace projektu podpořeného Evropským sociálním fondem a rozpočtem České republiky z Operačního programu Vzdělávání

pro konkurenceschopnost (Prioritní  osa 1 – Počáteční vzdělávání,  oblast podpory 1.1 – Zvyšování kvality ve vzdělávání OP VK, výzva 56) z názvem  „MZŠ Brno – cesta do Evropy“.

Za projekt zodpovídají manažer projektu Ing. René Retek, finanční manažer Mgr. Miloš Hrůza a věcní manažeři  Mgr. Irena Šalamounová a Mgr. Anna Beránková.

V rámci projektu byly vytvořeny čtenářské dílny pro 2. až 9. ročníky vč. nákupu dostatečného množství kvalitních knih, 5 učitelů sbíralo zkušenosti z vyučování u svých evropských kolegů ve Finsku a na Slovensku a 40 žáků školy navštívilo Velkou Británii a Německo.