Vzdělávací oblast (název/ vedoucí)
1. Jazyk a jazyková komunikace - Vedoucí PK Mgr. Vladimíra Plívová
Čj a literatura
Mgr. Dagmar Potášová
Mgr. Vladimíra Plívová
Mgr. Dagmar Dobšíková
Německý jazyk
Mgr. Barbora Trnková
Mgr. Irena Šalamounová
Anglický jazyk, Konverzace z anglického jazyka
Mgr. Lucie Vrbová
Mgr. Radka Urbancová
Mgr. Pavel Dašek
Mgr. Jakub Makal
Mgr. Radek Milán
Mgr. Eva Adámková
Mgr. Marta Petrželová
Mgr. Adéla Marchlíková
Mgr. Miriam Kuklínková
Ruský jazyk
Mgr. Irena Šalamounová
2. Matematika a její aplikace - Vedoucí PK Mgr. Kamila Peňázová
Mgr. Kamila Peňázová |
Mgr. Zdeněk Hromádka, Ph.D |
Bc. Kateřina Killianová |
3. Informatika - Vedoucí PK Mgr. Miloš Hrůza
Mgr. Miloš Hrůza |
Mgr. Anna Beránková Mgr. Jakub Makal |
4. Člověk a společnost - Vedoucí PK Mgr. Dagmar Potášová
Dějepis
Mgr. Dagmar Potášová |
MgA. Martin Pavliš |
Občanská výchova
Bc. Kateřina Killianová
5. Člověk a příroda - Vedoucí PK Mgr. Martin Sehnal
Fyzika
Mgr. Zdeněk Hromádka, Ph.D |
Chemie, Zábavná chemie
Mgr. Martin Sehnal
Přírodopis
Mgr. Martin Sehnal
Mgr. Jana Kejíková
Mgr. Kamila Peňázová
Zeměpis
Mgr. Petr Malý
Mgr. Radek Milán
6. Umění a kultura - Vedoucí PK Mgr. Dagmar Dobšíková
Hudební výchova
Mgr. Dagmar Dobšíková
Výtvarná výchova
MgA. Martin Pavliš
Mgr. Dagmar Dobšíková
Mgr. Lucie Vrbová
Dramatická výchova
Mgr. Dagmar Dobšíková
7. Člověk a zdraví - Vedoucí PK Mgr. Jana Kejíková
Rodinná výchova
Mgr. Dagmar Potášová
Mgr. Irena Šalamounová
Mgr. Radka Urbancová
MgA. Martin Pavliš
Mgr. Kamila Peňázová
Bc. Kateřina Killianová
Tělesná výchova
Mgr. Jana Kejíková
Mgr. Radek Milán
Mgr. Petr Malý
8. Člověk a svět práce - Vedoucí PK Mgr. Vladimíra Plívová
Pracovní činnosti
Mgr. Vladimíra Plívová
Mgr. Petr Malý
MgA. Martin Pavliš
Mgr. Radka Urbancová
Mgr. Dagmar Dobšíková
Volitelné předměty:
Zábavná chemie 9. r. |
Zch |
Sehnal |
Dramatická výchova 6. a 7. r. |
Dv |
Dobšíková |
Konverzace z anglického jazyka 6. – 9. r. |
KAJ |
Makal, Vrbová, Urbancová, Milán |
Design a konstruování 8. r. |
SVS |
Pavliš |
Pohybové hry 6. a 7. r. |
Ph |
Kejíková, Malý |
Technické konstrukce 8. r. |
Tk |
Dašek |
Zájmové útvary:
1. stupeň |
Keramika |
Holičová /Petrželová/Antlová |
|
2. stupeň |
Kroužek logického myšlení |
Killianová |
|
1. a 2. stupeň |
Sborový zpěv |
Dobšíková |
|
1. a 2. stupeň |
Sportovní hry |
Kejíková, Milán, |
1. a 2. stupeň |
Klub deskových her |
Dašek, Křivánková |
|
|
|
ŠPP
Vedoucí ŠPP Mgr. Lucie Loosová
Výchovný poradce Mgr. Vladimíra Plívová
Metodik prevence Mgr. Vladimíra Plívová
Koordinátor EVVO Mgr. Zdeněk Hromádka
Speciální pedagog Mgr. Lucie Loosová, Mgr. Kateřina Lorencová
Školní psycholog Mgr. Kateřina Tichá
Asistent pedagoga 2. A Marie Vodičková
Asistent pedagoga 3. A Mgr. Lenka Kučerová
Asistent pedagoga 3. B Anna Padělková
Asistent pedagoga 5. A Bc. Natálie Pospíšilová
Asistent pedagoga 5. C Eliška Reslová
Asistent pedagoga 6. B Bc. Zuzana Illková
Asistent pedagoga 7. A Mgr. Hana Hrubešová
Asistent pedagoga 8. B Lada Pšurná
Asistent pedagoga 9. A ???
Další pedagog ve výuce 9.B PaedDr. Alexandr Polák