Dnes je neděle 29.05.2022
Domů   ·   Kontakty   ·   Kontaktní mail   ·   Partneři   ·   Email   ·   Intranet

Lyžařský výcvikový kurz žáků 7.ročníků

Lyžařský výcvikový kurz žáků 7. ročníků  2021/2022

13.2.2022– 18.2.2022
Odjezd: 13. 2. 2022 v 14.30 hod, sraz 14.00 hod. u školy MZŠ Zemědělská 29

Příjezd: 18.2. 2022 (cca 17,30)

Kurz začínáme večeří a končíme v pátek obědem. V pátek dopoledne ještě děti lyžují.

Dolní Morava, Hotel Sněžník
Dolní Morava 73
561 69 Dolní Morava

Mobil: +420 777 224 560

E-mail: ubytovani@hotel-sneznik.cz

Pedag. doprovod

K. Peňázová, I. Šalamounová, P. Malý, K. Kolářová,

Pavel Ulwer - zdravotník email: ulwer.pavel@seznam.cz, tel.:732862520

6 700.- Kč zahrnuje ubytování, plnou penzi , dopravu a vleky

(záloha 3000 Kč do 30. října 2021, doplatek do 14.1. 2022 p.uč. Peňázové nebo n účet školy)

Lyžařská a snowboardová výzbroj

Sjezdové lyže se seřízeným bezpečnostním vázáním, sjezdové hole, lyžařské brýle (při sněžení se bez nich nedá lyžovat), lyže a hole pevně svázány, nejlépe v obalu), lyžařská helma.

Snowboardisté – odpovídající vybavení.

Lyžařská a snowboardová výstroj

Teplá zimní bunda nebo kombinéza, lyž. kalhoty , sportovní zimní obuv, čepice 2x, rukavice 2x, teplé oblečení (doporučujeme termo prádlo), v případě promočení náhradní oblečení. Vybavte své děti na případ extrémního počasí – mráz + vítr, slunce!

Ostatní

Oblečení do chaty, přezůvky, pyžamo, spodní prádlo, ponožky (teplé), toaletní potřeby, ručníky, kapesníky, krém s UV filtrem, pomáda na rty, blok, psací potřeby. Doporučujeme knihu, časopisy, hry.

Nutné

Průkaz pojištěnce (kopie), posudek o zdravotní způsobilosti dítěte potvrzený lékařem, poučení o pravidlech chování na akcích školy, potvrzení o seřízení vázání (vše odevzdat  nejpozději v den odjezdu p.uč. Kolářové) a prohlášení

o bezinfekčnosti s datem 13. 2. 2022

V případě, že dítě užívá léky, informujte o tom zdravotníka před odjezdem, případně mu léky předejte.
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte potvrzený lékařem je nezbytně nutný. Bez tohoto posudku nebude dítě na kurz zařazeno. Pokud někdo má tento posudek již z letního tábora nebo soustředění, může jej odevzdat (platí 2 roky).

Připomínáme!!!

V průběhu LVK platí pravidla vnitřního řádu školy. V případě závažnějšího přestupku kontaktujeme rodiče a chování žáka bude posuzováno podle kázeňských opatření.

S případnými dotazy se můžete obrátit na vyučující, kteří se kurzu účastní. Přejeme příjemný pobyt a těšíme se na Vás!