Dnes je neděle 08.12.2019

Lyžařský výcvikový kurz 2019/2020

26.1 - 31.1.2020
Odjezd: neděle 26.1.  v 9.00 hod, sraz  8.30 hod. u školy MZŠ Zemědělská 29

Příjezd:  pátek 31.1.  (cca 13.00)

Dolní Morava, hotel Sněžník

Dolní Morava 73,  56169

Tel. +420 777 224 560

e-mail.: ubytovani@hotel-sneznik.cz

www.dolnimorava.cz

Pedag. doprovod

K. Peňázová, I. Šalamounová, P. Malý, K. Kolářová

Zajištěn bude i zdravotník a noční dozor.

5 500.- Kč zahrnuje ubytování, plnou penzi , dopravu a vleky

(záloha 3000 Kč vybrána červen 2019,  doplatek 2500 Kč do konce roku 2019. p.uč. Peňázové)

Lyžařská a snowboardová výzbroj

Sjezdové lyže se seřízeným bezpečnostním vázáním, sjezdové hole, lyžařské brýle (při sněžení se bez nich nedá lyžovat), lyže a hole pevně svázány, nejlépe v obalu), lyžařská helma.

Snowboardisté – odpovídající vybavení.

Lyžařská a snowboardová výstroj

Teplá zimní bunda nebo kombinéza, lyž. kalhoty , sportovní zimní obuv, čepice 2x, rukavice 2x, teplé oblečení (doporučujeme termo prádlo), v případě promočení náhradní oblečení. Vybavte své děti na případ extrémního počasí – mráz + vítr, slunce!

Ostatní

Oblečení do chaty, přezůvky, pyžamo, spodní prádlo, ponožky (teplé), toaletní potřeby, ručníky, kapesníky, krém s UV filtrem, pomáda na rty, blok, psací potřeby. Doporučujeme knihu, časopisy, hry.

Nutné

Průkaz pojištěnce (kopie), posudek o zdravotní způsobilosti dítěte potvrzený lékařem, poučení o pravidlech chování na akcích školy, potvrzení o seřízení vázání (vše odevzdat  nejpozději do 22.1.2020  p.uč. Kolářové) a prohlášení

o bezinfekčnosti s datem 26. 1. 2020.

V případě, že dítě užívá léky, informujte o tom zdravotníka před odjezdem, případně mu léky předejte.
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte potvrzený lékařem je nezbytně nutný. Bez tohoto posudku nebude dítě na kurz zařazeno. Pokud někdo má tento posudek již z letního tábora nebo soustředění, může jej odevzdat (platí 1 rok).

Připomínáme

V průběhu LVK platí pravidla vnitřního řádu školy. V případě závažnějšího přestupku kontaktujeme rodiče a chování žáka bude posuzováno podle kázeňských opatření.

S případnými dotazy se můžete obrátit na vyučující, kteří se kurzu účastní.

Přejeme příjemný pobyt a těšíme se na Vás!