Fotografování 2. stupně

Vážení rodiče,

nejprve bych Vám ráda poděkovala, že jste mi na focení svěřili své děti.

Jedná se o nový systém focení i objednávání, kupujete jen takové fotky, které se Vám líbí.

V galeriích najdete záběry, ze kterých si můžete vybírat fotky k tisku. Projděte si prosím všechny galerie.

Lze také zakoupit DVD se všemi záběry Vašich dětí, fotky jsou v JPG ve vysokém rozlišení, nebojte se tedy velkých rozměrů fotek či fotopláten.

Logo, které je vyobrazeno v galeriích přes fotky, na vytisknutých fotkách ani na zakoupeném DVD poté nebude.

Objednávky se školou, jménem dítěte, číslem záběru, formátem a počtem kusů zasílejte na kh@khdigifoto.net

Pokud si budete přát mohu fotky retušovat, retuš fotky je za 30Kč. Jedná se hlavně o retuš pleti či vlasů.

CENÍK: FOTO  10x15- 25Kč

13x18- 30Kč

15x21 – 40 Kč

21x30 – 90 Kč

30x45 – 169Kč

DVD se všemi záběry Vašeho dítěte v plném rozlišení – 500 Kč

Každý má svou zakázku. Vše ostatní domluvíme emailem, můžete platit hotově při vyzvednutí ve škole a nebo i převodem, fotky si můžete vyzvednout také na Solniční 5 v AZ fotu.

Prosím objednejte si fotky do měsíce od focení. Poté bude galerie smazána.

Cokoliv budete potřebovat, můžete se na mě obrátit.

Zde jsou galerie Vašich fotografií.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Marcela Kramářová
Fotoateliér Solniční 5, Brno
www.fotoatelier-brno.cz